| Výrobca | Hakr |
| Hmotnosť zostavy | 8,5 |
| Kód produktu | HV0850 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Jsem lyžař, chci menší box a hlavně levný. Toto všechno splňuje tento box.
Box zaměřený na co nejnižší možnou cenu. Možnost převozu lyží do délky 190cm využijete jak pro běžky i sjezdovky. Box Relax 310 je vybaven centrálním zámkem a jednostraným otvíráním pomocí kovových mechanických vzpěr. Součástí boxu jsou 2 popruhy k zajištění nákladu proti jeho pohybu v prostoru boxu. K upevnění boxu k nosiči slouží U-třmeny o šířce 8,2 cm. Záruka na boxy Relax je 3 roky.
Lze dokoupit:
K uskladnění boxu lze použít praktický držák boxu Space-Pro.
Cena je pouze za box, pokud potřebujete k boxu rovnou i střešní držáky Vám rádi Vám je natypujeme na míru Vašemu automobilu - napište nám na mail typ vozu a rok výroby, naceníme, zkonzultujeme.
| Objem | 300 l |
| Počet lyží | 3/2 |
| Váha | 8,5 kg |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Délka | 2050 mm |
| Šířka | 470 mm |
| Výška | 450 mm |
| Materiál | ABS |
| Centrální zamykání | Ano |
| City crash test | Ano |