AM NOSIČE
Vyrábame homologované nosiče na ťažné zariadenie.

Nosiče na zver vyrábame už od roku 2009. Odvtedy máme tisíce spokojných zákazníkov. V roku 2019 sa nám podarilo náš výrobok homologovať pre prevádzku na pozemných komunikáciách.

Naším cieľom je dosiahnutie vysokej kvality dodávaných výrobkov za najlepšie ceny na trhu. Naše výrobky sú vysoko odolné, vyrobené z kvalitných materiálov a vykazujú vysokú životnosť. Na trhu dominujeme ako kvalitou dodávaných výrobkov, tak aj cenou. Primárne boli naše nosiče vyrábané na prepravu ulovenej zveri a napr. kŕmenie po honitbách, ale podarilo sa nám náš nosič homologovať ako univerzálny nosič na prepravu čohokoľvek. Znamená to, že čo je na nosiči je náklad a môže tak byť prepravované na pozemných komunikáciách, čo napr. neplatí o nosičoch bicyklov, ktoré môžu vo väčšine prípadov prepravovať iba bicykle.

Výhoda našich nosičov: zámerom je, aby bola na nosiči už pri výrobe príprava na montáž ďalších prvkov, umožňujúca montáž držiakov kolies, boxov, stojanov na lyže a pod. Tým má užívateľ veľkú výhodu v použití stále jednej základne a cenovo je najnižšie, ako to len ide.

AM nosiče