Novou éru vysoce kvalitních a cenově dostupných monokulárů startuje produkt Nocpix Lumi P13, který je základní termovizí v řadě pozorovacích zařízení.
| Výrobca | Nocpix |
| Hmotnosť zostavy | 0,31 |
| Kód produktu | LUMIP13 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Nová řada termovizních monokulárů, která se vyznačuje svým kompaktním tělem, jež nezapře své silné schopnosti.
Díky nově vyvinuté technologii, pokročilým algoritmům Reality+ AI a digitální stabilizací obrazu nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, která vyniká ve své třídě.
S LUMI máte zařízení, které je nejen výkonné, ale také neuvěřitelně praktické na nošení. Je menší než běžný mobilní telefon, což z něj činí ideálního společníka pro každou příležitost.
Specifikace Produktu
| Rozlišení senzoru | 256x192px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <20mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 50Hz |
| Čočka objektivu (mm) | 13mm / F0.9 |
| Zorné pole | 13,5° x 10,1° |
| Digitální zvětšení | 2x-8x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 10mm |
| Dioptrická korekce | -5 - +5 |
| Detekce | 670m |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1024x768px |
| Typ baterie | Vyměnitelná li-ion baterie 18650 |
| Výdrž baterie6 | 6 |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ne |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 32GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 310g |
| Rozměry | 134x47x74mm |
Reality+ AI
Algoritmus umělé inteligenceNově vyvinutý algoritmus zpracování obrazu Reality+ AI efektivně eliminuje šum způsobený okolní teplotou, čímž zlepšuje kontrast a ostrost detailů. Technologie umělé inteligence, která napomáhá dotvářet ostrý a kvalitní obraz.
Přijme daleko více světla
Objektiv F0.9 je navržen tak, aby zvýšil příjem světla o 20 %, čímž výrazně zlepšuje jas a kvalitu obrazu. Ve srovnání s tradičními objektivy F1.0 představuje toto vylepšení zásadní krok k dosažení lepší ostrosti pozorované zvěře.
Vyměnitelné 18650 baterie
Lumi je napájen vyměnitelnou baterií 18650 a disponuje funkcí obrácené polarity, která umožňuje vložit baterii do přístroje jakýmkoli způsobem. Tato vlastnost je skvělá pro výměnu baterie v noci.
Předchází únavě očí
LUMI je vybaven různými barevnými paletami, přičemž palety v barvách karmínové a viridianové jsou navrženy tak, aby předcházely únavě očí, což umožňuje pohodlné sledování po dlouhou dobu.
Tiché ovládání
Ničím nerušené pozorování.Pogumované tělo i tlačítka umožňují ovládat přístroj bez jakéhokoliv hluku.
Malý, ale nekompromisní
Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Oprávněně si zaslouží reputaci „ Malý, ale nekompromisní“.
Aplikace NOCPIX
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace NOCPIX !
přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.
Recenze produktu
100 % - Jenda K. Musim rict ze to za ty prachy bohate staci
100 % - Jirka Kostelansky sedi to do ruky, baterka, obraz, stabilizace, rozpoznani, pecka!!!
100 % - Navratil vybral jsem si Lumi p13 a jsem spokojeny
100 % Anonym obrazove velmi povedeny
100 % Michal Tak ta digitální stabilizace je pecková, daleko lépe se s tím dá přečíst zvěř
....