Praktické malé termovizní pozorovací zařízení pro lov a pozorování zvěře, integrovaný dálkoměr na 800m.
| Výrobca | Nocpix |
| Hmotnosť zostavy | 0,375 |
| Kód produktu | LUMIL35R |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Nová řada termovizních monokulárů, která se vyznačuje svým kompaktním tělem, jež nezapře své silné schopnosti. Díky nově vyvinuté technologii, pokročilým algoritmům Reality+ AI a digitální stabilizací obrazu nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, která vyniká ve své třídě. S LUMI máte zařízení, které je nejen výkonné, ale také neuvěřitelně praktické na nošení. Je menší než běžný mobilní telefon, což z něj činí ideálního společníka pro každou příležitost.
| Výrobce: | NOCPIX |
|---|---|
| Rozlišení: | 384 x 288 |
| Průměr objektivu: | 35 mm |
| Typ produktu: | Monokuláry |
Specifikace Produktu
| Rozlišení senzoru | 384x288px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <18mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 50Hz |
| Čočka objektivu (mm)9 | 35mm / F0.9 |
| Zorné pole | 7.5°×5.7° |
| Digitální zvětšení | 4x-16x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 10mm |
| Dioptrická korekce | -5 - +5 |
| Detekce | 1800m |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1024x768px |
| Typ baterie | Vyměnitelná li-ion baterie 18650 |
| Výdrž baterie | 4h |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ano, do 800m |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 32GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 375g |
| Rozměry | 147x47x74mm |
Recenze produktu LUMI
100 % Jenda K. - Musim rict ze to za ty prachy bohate staci
100 % Jirka Kostelansky - sedi to do ruky, baterka, obraz, stabilizace, rozpoznani, pecka!!!
100 % Navratil - vybral jsem si Lumi p13 a jsem spokojeny
100 % Anonym - za mne super, s L35 jsem naprosto spokojeny
100 % Michal - Tak ta digitální stabilizace je pecková, daleko lépe se s tím dá přečíst zvěř