Přepravní obal na snowboardy
| Výrobca | Hakr |
| Hmotnosť zostavy | 0,1 |
| Kód produktu | snb |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Odolný elastický obal, který má zesílené hrany aby chránil proti oděru a poškození. Uzavírání je řešeno překrytím na suchý zip pro rychlé a bezpečné zajištění. Ideální pro přepravu ve střešním boxu nebo autě.
| Počet | 1 snowboard |
| Váha | 230g |
| Délka | 1650mm |
| Šířka | 350mm |
| Materiál | tkanina |