• Profil C 90mm
• Pro samonosnou posuvnou bránu
• Černý
• Délka 6m
| Výrobca | Trido |
| Hmotnosť zostavy | 65,4 |
| Kód produktu | 21PPB_LC |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
TECHNICKÉ ÚDAJE
| šířka | 95mm |
| výška | 86mm |
| hmotnost | 65,4kg |
| povrch | bez úpravy |
Doprava se u tohoto dílu naceňuje individuálně, proto neplaťte online předem, jelikož dojde k úpravě ceny objednávky !