| Výrobca | Hakr |
| Hmotnosť zostavy | 10,5 |
| Kód produktu | HV0871 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Cena je pouze za box, pokud potřebujete k boxu rovnou i střešní držáky Vám rádi Vám je natypujeme na míru Vašemu automobilu - napište nám na mail typ vozu a rok výroby, naceníme, zkonzultujeme.
| Objem | 320 l |
| Počet lyží | 5 lyží/ 3 snowboardy |
| Váha | 10,5 kg |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 420 mm |
| Materiál | ABS |
| Centrální zamykání | Ano |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |