Úložná " rakev " na střechu osobních automobilů od stálice na českém trhu - firmy HAKR o objemu 350l
| Výrobca | Hakr |
| Hmotnosť zostavy | 14 |
| Kód produktu | HV0815 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
pro 6 párů lyží nebo 3 snowboardy do délky 209 cm
vynikající poměr kvalita/cena
jednostranné otvírání s kovovými mechanickými vzpěrami zajišťující pohodlné nakládaní a vykládání
tříbodové centrální zamykání
2 popruhy k zajištění nákladu proti jeho pohybu v prostoru rakve na auto
k upevnění rakve na auto k nosiči slouží U-třmeny o šířce 8,2 cm
box je vyroben z materiálu ABS PMMA
oblíbený desing řady boxů Magic
Lze dokoupit:
k uskladnění autoboxu lze použít praktický držák boxu Space-Pro
Cena je pouze za box, pokud potřebujete k boxu rovnou i střešní držáky Vám rádi Vám je natypujeme na míru Vašemu automobilu - napište nám na mail typ vozu a rok výroby, naceníme, zkonzultujeme.
| Objem | 350 l |
| Počet lyží | 6/3 |
| Váha | 14 kg |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Délka | 2190 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 450 mm |
| Materiál | ABS |
| Centrální zamykání | Ano |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |