Úložná " rakev " na střechu osobních automobilů od stálice na českém trhu - firmy HAKR o objemu 400l
| Výrobca | Hakr |
| Hmotnosť zostavy | 16,5 |
| Kód produktu | HV2400 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
pro 6 párů lyží nebo 4 snowboardy do délky 185 cm
výztuhy ve dně střešního boxu pro větší pevnost boxu
oboustranné otvírání s plastovými mechanickými vzpěrami zajišťující pohodlné nakládaní a vykládání (vždy jedna strana musí být zamčena)
tříbodové centrální zamykání
2 popruhy k zajištění nákladu proti jeho pohybu v prostoru rakve na auto
k upevnění boxu k nosiči slouží U-třmeny o šířce 8,2 cm - max vnější upnutí 1020 mm a min vnitřní upnutí 510 mm
box je vyroben z materiálu ABS PMMA
oblíbený desing řady boxů Magic
Lze dokoupit:
pro tento box lze dokoupit naši novinku rychloupínání boxu - max vnější upnutí 950 mm a min vnitřní upnutí 580 mm
k uskladnění autoboxu lze použít praktický Držák boxu Space-Pro
| Objem | 400 l |
| Počet lyží | 6 lyží/ 4 snowboardy |
| Váha | 16,5 kg |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Délka | 1990 mm |
| Šířka | 740 mm |
| Výška | 420 mm |
| Materiál | ABS |
| Centrální zamykání | Ano |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Oboustranné otvírání | Ano |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |