Pokročilá varianta termovizí řady Vista.
Výrobce: Nocpix
Rozlišení: 640 x 512
Objektiv: 50 mm
Produkt: Monokulár
| Výrobca | Nocpix |
| Hmotnosť zostavy | 0,63 |
| Kód produktu | VISTAH50 |
| Dostupnosť | skladom |
| Záručná lehota | 24 měsíců |
Specifikace produktu:
| Rozlišení senzoru | 640x512px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <15mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60Hz |
| Čočka objektivu (mm) | 50mm / F0.9 |
| Zorné pole | 8,8° x 7,0° |
| Digitální zvětšení | 4x-40x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 8mm |
| Dioptrická korekce | -4 - +6 |
| Detekce | 2600m |
| Typ displeje | AMOLED 1.03'' |
| Rozlišení displeje | 2560x2560px |
| Typ baterie | 2x Vyměnitelný li-ion bateriový pack IBP-7/4400mAh |
| Výdrž baterie | 5,5 |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ne |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 64GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 630g |
| Rozměry | 190x67x79mm |
Představujeme Vám sérii modelů VISTA se systémem Vision+, Reality + AI - algoritmus zpracování obrazu pomocí umělé inteligence, AMOLED displejem o rozlišení 2560×2560, senzorem 2.generace, digitální stabilizací obrazu a průměrem výstupní pupily 8 mm. Nekompromisní kombinace, která poskytuje naprosto nepopsatelný zážitek z pozorování.
Produktové video ZDE
Nocpix reality + - nový algorytmus AI
Nový algoritmus zpracování obrazu Reality+ AI efektivně eliminuje šum způsobený okolní teplotou, čímž zlepšuje kontrast a ostrost detailů. Technologie umělé inteligence, která napomáhá dotvářet ostrý a kvalitní obraz.
Nově vyvinutý senzor 2.generace:
Prémiová kvalita. Nově vyvinutý senzor 2. generace s NETD ≤15mK, rozlišením 640×512 px a velikostí pixelu 12 μm zajišťuje špičkovou kvalitu obrazu a stabilní výkon za každého počasí. Společně s pokročilou technologií zpracování obrazu pomocí umělé inteligence vykreslí každý detail pozorované zvěře.
Vision+ Systém:
Ponořte se do děje. Kruhový AMOLED displej o velikosti 1,03 palce a rozlišení 2560×2560px optimalizuje prostorovou efektivitu a poskytuje živé a jasné barvy. S průměrem výstupní pupily 8 mm a režimem Pure Vision zajistí pohodlný a imerzivní zážitek z pozorování.
Vylepšená výdrž baterie:
VISTA je vybavena dvěma vyměnitelnými bateriovými kontejnery IBP-7/4400mAh, které poskytují impozantní výdrž až 11 hodin a 90% kapacitu i při teplotách -20 °C. Tyto baterie lze snadno dobíjet pomocí USB-C.
Integrovaný laserový dálkoměr do 1200m:
Nový integrovaný laserový dálkoměr (až do 1200m) spojuje estetiku s dokonalým zarovnáním optické osy. Jeho kompaktní design minimalizuje zásah do čočky objektivu bez ztráty kvality obrazu. Užijte si skvělou kombinaci elegance a výkonu!
60 Hz Obnovovací frekvence:
Rychlejší přenos obrazu.Senzor s frekvencí 60 Hz poskytuje dokonalou plynulost obrazu, což zaručuje nejen plynulé sledování zvěře v pohybu, ale také hladší a ostřejší detaily.
Aplikace NOCPIX:
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace NOCPIX !
přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.
Recenze produktu:
100 % Marcel: ta stabilizace obrazu je suprova
100 % Karel M.: Moc příjemné ovládání, skvělý design a zatím na mne působí velmi kvalitně oproti jiným.
100 % Petr: tvar těla sedí příjemně, ovládání jednoduché, kulatý displej naprosto bezkonkurenční.
100 % Radek B.: ten dalkomer v cocce nema chybu
100 % Aleš K.: je to zase o level vejs. Moc pekne se do toho kouka, zatim nic negativniho.